HAKKIMIZDA / Eda Bisiklet - Maltepe Bisiklet,Maltepe Çilingir,Maltepede Kumanda Kopyalama , Maltepe Bisiklet Kiralama,Maltepe Paten ,Maltepe Kaykay,Maltepe Scooter ,Maltepe Lisanslı Bisikletler, 0535 343 27 16 - 0216 370 92 50 Çilingir Servisi
Bugün 17 Ekim 2021, Pazar         
Bizi Takip Edin!   
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
7
8.000

HAKKIMIZDA

İstanbul Maltepede BİSİKLET sektörde geçirilen 36 seneyi aşkın sürenin ardından bu sektörde kazanılan bilgi, birikim ve tecrübe ile yoluna devam eden; zamanla adını ve markasını tüm İstanbul Maltepede duyurmayı başarmış, sektörde etkili bir Bisiklet mağazasıdır. Eda BİSİKLET ve ANAHTAR  Mlatepe'de Bisiklet ve Anahtar'da hizmet veren geniş ağına sahiptir. Bu geniş bisiklet ve anahtar ağı sayesinde İstanbul Maltepe'nin bir ucundan diğer ucuna İstanbul daki tüm bisiklet ve anahtar işlerinde en yetkili mağazalardan birisi olmayı başarmıştır.

İstanbul Maltepede Bisiklet ve Anahtar  olarak işlerimize gösterdiğimiz özen ve özveri ile siz değerli müşterilerimizin ilgisini çektiğimizi düşünüyoruz. Bu sektörde geçen seneler bize gösterdi ki müşterisini memnun edemeyen mağaza ayakta kalamaz. Bizler de bunun sonuna kadar farkındayız ve işlerimizde ilk önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olmuştur, olmaktadır ve daima da olacaktır.
Oluşturduğumuz geniş bisiklet ve anahtar  ağı ve tecrübeli ekibimizle tüm İstanbul Maltepe için en kaliteli bisikletlet satış servis yedek parça aksesuar ve çilingir hizmeti ,oto anahtarı, oto çilingir, oto kumanda bariyer kepenk alarm göster geç kapı sistemleri pratik kart sistemleri ,hidrolik,kapı otomatiği  vb. gibi hizmetleri en kısa sürede en kaliteli şekilde vermekteyiz. İşlerimizi son teknoloji ürünleri kullanarak yapmaktayız ve bu işlerde tecrübeli olan kadromuzla da size alacağınız en kaliteli bisiklet ve anahtar  hizmetini vaad ediyoruz.

Her bir işimize otuz altı senelik tecrübeyle ve ilk gün ki heyecanımızla yaklaşmaktayız.